Motiejūnas svariai prisidėjo prie pratęstos „Monaco“ klubo pergalių serijos

„Virtus“ šansai patekti į aštuonetą mažėja

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Monako „AS Monaco“ (19-10) klubas su Donatu Motiejūnu.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 81:68 (21:22, 20:15, 22:16, 18:15) pranoko Bolonijos „Virtus“ (13-16) krepšininkus.

Monako komandai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o Italijos ekipa pralaimėjo tris rungtynes per pastaruosius keturis mačus turnyre.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 14 minučių, per kurias pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Atstumas tarp komandų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai surengė spurtą 7-0 ir kiek atsiplėšė (58:51), o dar penki taškai be atsako leido pirmą kartą susitikime įgyti dviženklę persvarą (63:53).

Lemiamo ketvirčio metu Monako krepšininkai užtikrintai kontroliavo situaciją aikštėje. Pastarieji pranašumą didino iki rekordinės 18 taškų ir atgal jau nesižvalgė (78:60).

Tiesa, rungtynių pabaigoje italai skirtumą kiek aptirpdė, tačiau tai jau nieko nekeitė – 81:68.

„AS Monaco“: Elie Okobo 21 (6/10 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd., 27 n. b.), Jordanas Loydas 15, Donta Hallas 13 (7 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 12 (5/5 dvit.), Alpha Diallo 7 (6 rez. perd.).

„Virtus“: Jordanas Mickey 14 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Awudu Abassas 12 (4/4 trit.), Milošas Teodosičius 10 (8 rez. perd.), Marco Belinelli, Ismaelis Bako ir Danielis Hackettas po 8.