Pergalių serijos Eurolygoje nepavyko pratęsti Monako „AS Monaco“ (14-9) komandai su Donatu Motiejūnu.Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 91:95 (20:24, 26:26, 25:20, 20:25) nusileido Madrido „Real“ (16-7) krepšininkams, kurie iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Monako ekipos pergalių serija užsibaigė ties dviemis paeiliui laimėtais mačais.

21 minutę ant parketo praleidęs D.Motiejūnas pelnė 7 taškus (3/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Visų rungtynių metų nė vienai ekipai nepavyko susikrauti dviženklio pranašumo, o nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Likus žaisti 8 sekundes, po Donta Hallo dvitaškio skirtumas sumenko iki 2 taškų (90:92).

Kitoje atakoje Walteris Tavaresas pataikė tik vieną baudos metimą ir suteikė šansą aikštės šeimininkams (90:93).

Ispanai griebėsi pražangų taktikos ir ši pasiteisino. Tas pats D.Hallas tik kartą sėkmingai atakavo nuo baudų metimo linijos – 91:93.

Madrido ekipos pergalę įtvirtino du taiklūs Mario Hezonjos baudų metimai. Galiausiai Jordano Loydo tritaškis skriejo pro šalį ir pergalė liko svečių rankose – 91:95.

M. Hezonjai tai buvo rekordinis vakaras – jis pagerino rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordus Eurolygoje.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 23 (9/14 dvit., 0/4 trit., 5/7 baud., 7 rez. perd.), Elie Okobo 16, Alpha Diallo 15, Johnas Brownas ir Donatas Motiejūnas po 7, Jaronas Blossomgame‘as ir Donta Hallas po 6.

„Real“: Mario Hezonja 30 (5/7 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud., 6 rez. perd., 34 n. b.), Džananas Musa 14 (5 rez. perd.), Gabrielis Deckas 13 (9 atk. kam.), Sergio Llullas 10, Guerschonas Yabusele 9, Adamas Hanga 7.