Dviejų nesėkmių atkarpą Eurolygoje nutraukė Stambulo „Fenerbahče“ (14-9) krepšininkai.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 101:86 (31:27, 26:20, 24:14, 20:25) susitvarkė su Berlyno ALBA (6-17) komanda.

Aikštės šeimininkai dominuoti ėmė dar pirmajame kėlinyje, kai įgijo dviženklį pranašumą (25:15).

Nors antrajame ketvirtyje svečiai kiek pristabdė turkų puolimą, tačiau po didžiosios pertraukos šie ir toliau ėmė diktuoti sąlygas, o skirtumas išaugo iki 19 taškų (78:59).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas ketvirtojo kėlinio pradžioje (83:61). Vėliau vokiečiams atsitiesti ar atkurti intrigos nepavyko ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 101:86.

Verta paminėti, kad naudingiausias rungtynes karjeroje sužaidė Nigelas Hayesas-Davisas. „Fenerbahče“ puolėjas surinko 37 naudingumo balus ir pagerino ankstesnį (31) savo rekordą.

Krepšininkas per 31 minutę pasižymėjo 24 taškais, 11 atkovotų, 3 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 8 išprovokuotomis pražangomis, klaidą ir 3 pražangomis.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 24 (6/8 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 37 n. b.), Jonathanas Motley 18, Carsenas Edwardsas 13, Marko Guduričius 12, Nickas Calathesas 10, Dyshawnas Pierre‘as 9.

ALBA: Yanni Wetzellas 13 (6/7 dvit., 1/1 baud.), Yovelas Zoosmanas 12, Tamiras Blattas 11 (8 rez. perd.), Louisas Olinde, Johannesas Thiemannas (5 rez. perd.) ir Benas Lammersas po 10, Jaleenas Smithas 9 (1/6 trit.).