51
I. Brazdeikis.  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (12/11) užbaigė antru pralaimėjimu, kai penktadienio vakarą namuose 74:88 (15:26, 15:21, 24:14, 20:27) nusileido Belgrado „Partizan“ (12/11) komandai.

51

„Žalgiriui“ tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas Eurolygoje iš eilės.

Pirmąsias kelias minutes aikštėje vyko dar atkakli kova, bet tada svečių lyderis Kevinas Punteris pataikė iš toli, „Partizan“ pataikė dar kelis sykius be atsako ir jau pirmavo 19:8.

„Žalgiris“ susikurdavo neblogų metimų, bet tiesiog nepataikė. Tačiau didžiausios bėdos buvo gynyboje, kai varžovai gana lengvai susikurdavo metimus, o po netaiklių metimų vis vien turėdavo antruosius šansus, kuriuos galiausiai išnaudodavo.

Antrojo kėlinio viduryje skirtumas tik augo ir galiausiai pasiekė 15 taškų (34:19).

Kauniečiai surengė kelias atakas be atsako, bet po kelių klaidų atsakė ir svečiai, o ilsėtis komandos išėjo „Partizan“ pirmaujant 47:30.

Tačiau „Žalgiris“ po didžiosios pertraukos į aikštę sugrįžo su visai kita energija. Akivaizdžiai užsivedę šeimininkai surasdavo gerų metimų puolime, pavyko pagerinti gynyba ir netrukus skirtumas ėmė mažėti, o galiausiai žalgiriečiai priartėjo iki 54:61.

Bet teigiama energija tęsėsi vos kėlinį .Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ vėl strigo, „Partizan“ iškart surengė rezultatyvių atsakymų. Po geros kėlinio pradžios jie spurto 7:0 ir vėl atitrūko iki 72:56.

Toliau jau buvo tik formalumas. „Partizan“ užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose ir sėkmingai atmušdavo visus žalgiriečių bandymus priartėti.

Vienu metu skirtumas dar kiek ūgtelėjo, taada mačo pabaigoje šiek tiek šeimininkai dar priartėjo, bet galiausiai „Partizan“ šventė pergalę 88:74.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 17, Rolandas Šmitas ir Laurynas Birutis – po 10, Kevarriusas Hayesas 8, Edgaras Ulanovas 6 (5 rez. perd.), Arnas Butkevičius, Tomas Dimša ir Lukas Lekavičius – po 5.

„Partizan“: Ioannis Papapetrou 17, Kevinas Punteris ir Mathiasas Lessortas (6 atk. kam.) – po 14, Zachas LeDay‘us (10 atk. kam.) ir Dante Exumas – po 11, Jamesas Nunnally 10.