Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Monako „AS Monaco“ (16-10) komanda su Donatu Motiejūnu.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 86:67 (30:17, 9:19, 19:23, 28:8) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (13-13) krepšininkus.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, padarė klaidą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje atsiplėšė dviženkliu skirtumu (14:2).

Vis dėlto, svečiai neketino nuleisti rankų ir atsitiesė. Antrojo ketvirčio pabaigoje jie visiškai panaikino deficitą ir atstatė pusiausvyrą rungtynėse (36:36).

Galiausiai po didžiosios pertraukos pastarieji sugebėjo ir persverti rezultatą (50:52). Vis dėlto, pernelyg tolo nepabėgo.

Lemiamą smūgį aikštės šeimininkai varžovams sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Monako klubas ketvirtį atidarė pelnydami net 15 taškų be atsako ir susikraudami 14 taškų pranašumą (73:59).

Po tokio momento svečiai jau neatsitiesė ir pergalė atiteko aikštės šeimininkams – 86:67.

„AS Monaco“: Jordanas Loydas 18 (2/2 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud., 26 n. b.), Donta Hallas (5/5 dvit., 10 atk. kam.) ir Mike‘as Jamesas (6 rez. perd.) po 12, Elie Okobo ir Alpha Diallo po 11, Chima Moneke ir Donatas Motiejūnas po 9.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 17 (4/7 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), Bonzie Colsonas 16, Romanas Sorkinas 9, Lorenzo Brownas ir Darrunas Hilliardas po 7, Johnas Dibartolomeo 5.