Ignas Brazdeikis su Orlando „Magic“ (4-13) patyrė nesėkmę NBA lygoje.

Lietuvio klubas svečiuose 108:117 (24:36, 26:26, 21:34, 37:21) pripažino Milvokio „Bucks“ (9-8) pranašumą.

I.Brazdeikis žaidė 12 minučių, per jas pelnė tašką (0/2 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo, perėmė po kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose dominavo Giannis Antetokounmpo, kuris pelnė 32 taškus ir atkovojo 20 kamuolių.

„Bucks“ komandai tai yra trečia pergalė iš eilės ir susigrąžino teigiamą pergalių bei pralaimėjimų balansą.

Orlando klubas žaidė be savo rezultatyviausio krepšininko Cole’o Anthony ir patyrė penktą nesėkmę per paskutines šešias dvikovas.

„Bucks“ pirmajame kėlinyje spurtavo 18-2 ir nustatė rungtynių toną. Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai pirmavo 29 taškų persvara ir dvikovą užbaigė atsarginiai.

„Magic“: R.J.Hamptonas 19, Jalenas Suggsas 14, Chuma Okeke ir Mychalas Mulderis po 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (20 atk. kam.), Bobby Portisas 24 (15 atk. kam.), Graysonas Allenas 16, Khrisas Middletonas 13, Jrue Holiday ir Patas Connaughtonas po 11.