NBA lygoje susidūrė du prestižiniai Lietuvos aukštaūgiai ir pergalę su Indianos „Pacers“ (7-11) šventė Domantas Sabonis.

Jo atstovaujamas klubas namuose 111:94 (32:19, 26:27, 38:18, 15:30) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-15) ekipą su Jonu Valančiūnu.

D.Sabonis per 22 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 10, perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet po dukart suklydo ir prasižengė.

J.Valančiūnas per 23 minutes surinko 19 taškų (7/14 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Pacers“ komanda nei karto neatsiliko Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų persvara.

Paskutinį ketvirtį laimėjo rezultatu 38:18 ir jam pasibaigus buvo priekyje 96:64.

Paskutinį kėlinį šeimininkai pralaimėjo dvigubai, bet tai įtakos mačo baigčiai neturėjo. Paskutines 12 minučių žaidė abiejų klubų atsarginiai.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Justinas Holiday 17, Malcolmas Brogdonas 16, Kelanas Martinas 12.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 19 (13 atk. kam.), Naji Marshallas 14, Brandonas Ingramas ir Kira Lewis po 12.