52
L. Lekavičius (nuotr. LKL.lt)

Lukas Lekavičius buvo vienintelis šviesos spindulys dar viename gėdingame Kauno „Žalgirio“ pasirodyme. Lietuvos čempionai sekmadienį namuose neturėjo jokių vilčių prieš Vilniaus „Rytą“ ir patyrė pirmą pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

52

„Rytas“ svečiuose buvo stipresnis 84:75 (21:18, 25:8, 17:21, 20:28). Iki šiol vilniečiai Kauno „Žalgirio“ arenoje buvo laimėję didžiausiu trijų taškų skirtumu.

Ilgą laiką skirtumas tarp ekipų svyravo tarp 15-18 taškų, o iki vienženklės ribos sumažėjo tik mačo pabaigoje, kai savo šou pradėjo L. Lekavičius. Gynėjas vien per ketvirtą kėlinį pelnė net 16 taškų, o mačą baigė su 23 taškais, 5 taikliais tritaškiais ir 28 naudingumo balais.

Antrą kėlinį „Žalgiris“ pralaimėjo net 8:25, o vienu metu ekipas skyrė 24 taškai.

„Gėdingas pralaimėjimas. Ypač pirma rungtynių pusė buvo baisi. Antroje stengiamės pasivyti, bet buvo per vėlu.

Kas išmušė iš vėžių – galbūt jų gynybą viską keičiantis, neužpuolėme pirmoje mačo pusėje iš viso“, – po mačo lakoniškai įvykius apžvelgė gynėjas.

Jis šiek pravėrė ir tai, apie ką buvo kalbama pertraukos tarp dviejų kėlinių metu, į kurią kauniečiai atėjo su 20 taškų deficitu.

„Nenustoti žaisti, tikėti, kovoti dėl kiekvieno kamuolio, užpulti protingiau. Strigome puolime, nors ir blogai dirbome gynyboje. Ir tas, ir tas buvo blogai“, – pabrėžė L. Lekavičius.