Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 1:0 nugalėjo dešimtyje rungtyniauti likusius „Watford“ futbolininkus.

Bukayo Saka 7-ąją minutę nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pierre‘ui Emerickui Aubameyangui 36-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Galiausiai Emile‘is Smithas Rowe‘as 56-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį iš tolimesnės distancijos į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Jurajus Kucka rungtynių pabaigoje užsidirbo raudoną kortelę ir „Watford“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Tuo tarpu susitikimas tarp Liverpulio „Everton“ ir Londono „Tottenham“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0.

Masonas Holgate'as per pridėtą rungtynių laiką buvo nubaustas raudona kortele ir „Everton" liko rungtyniauti dešimtyje.