Antradienio vakarą Panevėžyje įvyko ketvirtosios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) serijos dėl trečiosios vietos rungtynės, kuriose susikovė vietos „7bet-Lietkabelis“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandos. Po atkaklios kovos pergalę 98:87 (23:30; 25:21; 24:15; 26:21) įsirašę Nenado Čanako auklėtiniai serijoje triumfavo 3-2 ir iškovojo LKL bronzą.

21

Sėkmingiau rungtynes pradėjo svečiai, kurie netrukus išsiveržė į priekį (5:0). Šiek tiek lėčiau rungtynes pradėję panevėžiečiai po truputį įsivažiavo, tačiau įpusėjus kėliniui priekyje buvo Vilniaus ekipa (16:11). Likus kiek daugiau nei dviem minutėms panevėžiečiai atsilikinėjo 7 taškais (16:23), tačiau du taškus su pražanga pelnęs Deividas Sirvydis sumažino savo komandos atsilikimą (21:23). Galiausiai Vilniaus ekipai pavyko sukurti 7 taškų pranašumą (30:23).

Antrojo kėlinio pradžioje vyko apylygė kova, kol Džiugas Slavinskas buvo nubaustas nesportine pražanga ir tai leido vilkams padidinti savo persvarą iki dviženklės (39:28). Netrukus Gedimino Oreliko metimas iš toli ir Dovio Bičkauskio baudos metimas sumažino atsilikimą iki vienženklio (34:41). Likus kiek daugiau nei trims minutėms iki kėlinio pabaigos Gabrielius Maldūnas pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą (43:43).

Likus lygiai 2 minutėms iki ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ persvėrė rezultatą (46:45). Galiausiai į ilgąją pertrauką 2 taškų pranašumą išsinešė vilkai (51:48).

Abi komandos po ilgosios pertraukos kėlinį pradėjo rezultatyviai ir apsikeitė tritaškiais (54:53). Tarp komandų vyko įtempta, apylygė kova, o įpusėjus trečiajam kėliniui rezultatas tarp komandų buvo lygus (62:62). Vis tik svečius tuomet truktelėjo R.Miniotas ir A.Žagaras (66:62), o šeimininkams dvitaškį pelnė G.Orelikas – 64:66. Panevėžio komandą tolimu metimu į priekį išvedė iki tol 6 tritaškius prametęs D.Sirvydis – 67:66. Diante Baldwinas didino pranašumą (69:66), o V.Lipkevičius smeigė tolimą metimą – 72:66.

Šeimininkai nuo pat ketvirtojo kėlinio pradžios kibo į darbus ir po G. Maldūno tritaškio susikrovė dviženklę persvarą (80:69). Netrukus panevėžiečiai pelnė dar du tritaškius ir susikrovė 15 taškų persvarą (86:71). Panevėžiečiai tęsė spurtą ir D.Sirvydis komandos pranašumą sutvirtino dar labiau – 88:71. Tai ir buvo lemiamas šeimininkų smūgis, po kurio „Wolves Twinsbet“ jau neatsigavo.

Vilniečių gretose labiausiai išsiskyrė Artūras Žagaras (20 tšk., 6 rez. perd.) ir R.Miniotas (22 tšk., 9 atk. kam., 27 n.b.).

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 20 (1/8 trit., 21 n.b.), Džordže Gagič 19 (8/13 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 31 n.b.), Martynas Varnas 14 (2/5 dvit., 2/4 trit., 4 per. kam., 6 rez. perd., 21 n.b.), Diante Baldwinas (2/5 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Dovis Bičkauskis (3/5 dvit.) po 10, Gediminas Orelikas 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Džiugas Slavinskas 8, Vytenis Lipkevičius 5 (1/4 trit., 5 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 4 (10 atk. kam.).

„Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas 22 (7/10 dvit., 9 atk. kam., 27 n.b.), Artūrsas Žagarsas 20 (4/7 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd., 21 n.b.), Tre'shawnas Thurmanas (4/7 trit.) ir Eigirdas Žukauskas (4/6 dvit., 2/6 trit.) po 14, Rasheedas Sulaimonas 7 (1/5 dvit., 4 rez. perd.), Arnas Beručka 4, Kristupas Žemaitis (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Vaidas Kariniauskas ir Vitalijus Kozys po 2.

Panevezyj turejo atsidurt auksas, bet teisejai ji islupo is Lietkabelio ranku.