Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 3:2 nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Šeimininkus į priekį Gabrielis Martinelli išvedė jau 1-ąją minutę, kai tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Daug ginčų momentas įvyko kiek vėliau, kai „Arsenal“ gynėjas Gabrielis 15-ąją minutę baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka, tačiau teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Galiausiai svečiai netrukus rezultatą išlygino, kai Darwinas Nunezas 34-ąją minutę tiksliai uždarė Luiso Diazo puikų perdavimą.

Bet Bukayo Saka per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Iškart po pertraukos Roberto Firmino 53-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Tačiau paskutinį žodį tarė B.Saka, kuris 76-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 3:2.