Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia įspūdingą pasirodymą draugiškų rungtynių, skirtų pasirengimui olimpinėms žaidynėms, cikle. Sekmadienį pajėgiausios sudėties lietuviai 115:62 (30:19, 31:16, 22:8, 32:19) sutriuškino Islandijos rinktinę.

Šioje dvikovoje Lietuvos rinktinės sudėtyje jau buvo po disko išvaržosos operacijos atsigavęs Darjušas Lavrinovičius. Vienintelis be sportinės aprangos ant atsarginių žaidėjų suolelio sėdėjo Darius Songaila.

Smogiamuoju penketu rungtynes pradėję lietuviai po dviejų Šarūno Jasikevičiaus tolimų metimų pirmavo 10:6, tačiau aktyviai žaidę islandai sužaidus keturias minutes rezultatą išlygino – 12:12. Visgi netrukus lietuviai pradėjo demonstruoti sau būdingą greitą ir gražų žaidimą, laimėjo trijų minučių atkarpą 10:0 bei po Ramūno Šiškausko dvitaškio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 22:12. Beveik nepakitusi persvara išliko iki pat kėlinio pabaigos. Po dešimties minučių Lietuva priekyje - 30:19.