Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neįtikėtinose paskutinėse „Formulės 1“ sezono lenktynėse olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“) paskutiniame rate aplenkė britą Lewisą Hamiltoną („Mercedes“) ir iškovojo pasaulio čempiono titulą.

Neįtikėtinose paskutinėse „Formulės 1“ sezono lenktynėse olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“) paskutiniame rate aplenkė britą Lewisą Hamiltoną („Mercedes“) ir iškovojo pasaulio čempiono titulą.

REKLAMA

Lemtingas posūkis lenktynėse įvyko jų pabaigoje, kai kanadietis Nicholas Latifi („Williams“), kovodamas su vokiečiu Micku Schumacheriu („Haas“), sudaužė bolidą. Tuomet į trasą buvo iškviestas saugos automobilis, o M.Verstappenas tuo idealiai pasinaudojo ir išplėšė pergalę.

Po lenktynių kai kurie nusivylę „Mercedes“ fanai savo pyktį nusprendė išlieti ne tik ant teisėjų, bet ir ant paties N.Latifi. „Williams“ pilotas pripažino, kad buvo šokiruotas, pamatęs, kokias žinutes jam rašinėja internautai. Kai kuriose žinutėse kanadiečiui netgi buvo grasinama mirtimi.

„Kai tik baigėsi lenktynės, nujaučiau, kad socialiniuose tinkluose būsiu užsipultas. Svarsčiau, kad galbūt keletui dienų reikėtų ištrinti „twitter“ ir „instagram“ programėles iš telefono. Neapykanta, įžeidinėjimai ir panašūs dalykai socialinėje erdvėje jau nieko nestebina. Aš, kaip ir daugelis kitų profesionalių sportininkų, dažnai su tuo susiduriame ir prie to esame įpratę. Visgi, šį kartą neapykantos buvo tiek daug, kad buvau šokiruotas. Iš mano avarijos buvo išpūstas burbulas, o vadinamieji „Formulės 1“ fanai parodė visas šlykščiausias savybes.

REKLAMA

Mane šokiravo tas tonas, kuriuo buvo kreipiamasi į mane. Mane pribloškė tai, kad kai kurie fanai man netgi grasino mirtimi. Kaip jau minėjau, esu užsiauginęs „storą odą“ ir visa tai atlaikysiu, bet yra žmonių, kurie jautriau reaguoja į tokius komentarus. Supraskite, kad viena negatyvi žinutė gali užgožti 100 pozityvių“, – rašė N.Latifi.

„Mercedes“ komanda po iš L.Hamiltono rankų paleisto titulo padavė 2 protestus, kuriuos FIA atmetė. Vėliau jie dar galėjo teikti papildomą apeliaciją, tačiau atsisakė tai daryti, kai gavo FIA patikinimą, jog ši sukurs specialią komisiją, kuri turės išsiaiškinti, kas nutiko paskutinėse lenktynėse ir sudėlioti aiškias taisykles ateičiai, kad nekiltų jokių spekuliacijų.

Vėliau L.Hamiltonas su „Mercedes“ vadovu Toto Wolffu atsisakė dalyvauti baigiamajame FIA sezono renginyje ir taip galimai pažeidė nustatytas taisykles. Sklinda kalbos, kad L.Hamiltonui už tai gali būti skirtas oficialus įspėjimas. Kadangi tai būtų 3 įspėjimas sezone, L.Hamiltonas tuo pačiu gautų 10 starto pozicijų baudą pirmosioms kito sezono lenktynėms Bahreine.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų