Korte vos „nenumiręs“ Medvedevas įsiuto ant žurnalisto: „Pašalinkite jį“

Olimpiniame vyrų teniso turnyre rusas Daniilas Medvedevas (ATP-2) buvo priverstas iškęsti dar vieną karštą dieną. Nepaisant kančių korte, rusas 6:2, 3:6, 6:2 įveikė italą Fabio Fognini (ATP-31) ir pateko į ketvirtfinalį.

Antrajame sete bokštelio teisėjas pastebėjo, kad D.Medvedevui sunku ištverti didžiulį karštį, todėl pasiteiravo ruso, ar šis jaučiasi gerai.

„Galiu užbaigti mačą, bet galiu ir numirti. Jei čia numirsiu, kas už tai bus atsakingas?“, - klausė rusas.

Lyg karščio būtų negana, po mačo D.Medvedevui nervus sugadino ir žurnalistas iš Čilės. Jis pareiškė, kad į Rusijos sportininkus šioje olimpiadoje žiūrima kaip į apgavikus ir pasiteiravo D.Medvedevo, ką rusas galvoja apie tai. D.Medvedevas nusprendė neatsakyti į šį klausimą ir taip įsiuto, kad pareikalavo pašalinti Čilės žurnalistą iš olimpiados.

„Tas žurnalistas pasakė, kad Rusijos sportininkai olimpiadoje yra pažymėti apgavikų stigma. Tai buvo pirmas kartas gyvenime, kai neatsakiau į žurnalisto klausimą. Prašau ITF pašalinti šitą žurnalistą, kad jis daugiau nebedirbtų per mano mačus“, - sakė D.Medvedevas.

Serbas Novakas Djokovičius (ATP-1) aštuntfinalyje 6:3, 6:1 pranoko ispaną Alejandro Davidovičių Fokiną (ATP-34), vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-5) 6:4, 7:6 (7:5) eliminavo kartvelą Nikolozą Basilašvilį (ATP-41), o štai graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-4) 6:2, 6:7 (4:7), 2:6 krito prieš prancūzą Ugo Humbertą (ATP-28).

Beje, N.Djokovičius antradienį tikino, kad olimpiados organizatoriai bando atsižvelgti į jo ir kitų tenisininkų prašymus nukelti mačus į vėlesnį paros laiką, tačiau, bent trečiadienį, tenisininkai vėl žaidė pačiu karščiausiu dienos metu.

 


Rašyti komentarą...
A
Aldas
2021-07-28 17:31:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius žurnaliūgas reikia siųsti nx
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų