Prieš Europos futbolo čempionatą kai kurios rinktinės sužaidė kontrolines rungtynes. Pergales šventė Nyderlandai, Lenkija ir Čekija.

Nyderlandai namuose 4:0 sutriuškino Islandiją. Įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Xavi Simonsas, o po pertraukos pasižymėjo Virgilas van Dijkas, Cody Gakpo bei Woutas Weghorstas.

Kitame mače Lenkija namuose 2:1 palaužė Turkiją. 90-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Nicola Zalewkis.

Tiesa, lenkai rungtynių metu neteko dviejų svarbių žaidėjų, nes 19 minutę buvo pakeistas Karolis Swiderskis, o 31-ąją ir lyderis Robertas Lewandowskis.

Bet bent jau kol kas pranešama, kad R. Lewandowskio trauma nėra rimta.

Kitame dienos mače čekai namuose 2:1 įveikė Šiaurės Makedoniją. Nugalėtojams lemiamą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė Antonino Barako.