JAV antidopingo agentūros vadovas apie rusams skirtas sankcijas: „Tai – farsas“

Rusijos olimpiečių situacija Tokijuje ir toliau sulaukia didelio dėmesio, nes dabartinė padėtis, panašu, netenkina tiek rusų, tiek likusio pasaulio.

Rusai skundžiasi, kad olimpiadoje negalimas žodis Rusija, nėra šalies vėliavos, draudžiamas himnas ir kiti šalies simboliai. Tuo tarpu likęs pasaulis nepatenkintas tuo, kad valstybės remiamas dopingo machinacijas vykdę rusai toliau didžiuliais būriais dalyvauja olimpinėse žaidynėse.

Štai šiemet į Tokijo olimpiadą atvyko 333 sportininkai iš Rusijos.

„Siaubo filmas tęsiasi: Rusija laimi, o tarptautinis olimpinis komitetas ir WADA bando tai slėpti, sakydami, kad Rusijos pavadinimas olimpiadoje uždraustas. Tai yra farsas. Tokios sankcijos visiškai nepadės sustabdyti korupcijos Rusijoje ir kaip tik paragins kitus visais būdais siekti pergalių.

Rusija šaiposi iš žaidynių ir savo medalių troškimą kelia aukščiau už svarbiausias vertybes. Mes pareikalavome, kad visų šalių sportininkų dopingo testų rezultatai būtų viešinami, kaip tai daroma JAV. Tai ypač svarbu tokioje šalyje kaip Rusija dėl jos korupcinių sistemų. Pasaulis nusipelnė žinoti, ar Rusijoje kas nors pasikeitė ir kiek dar laiko svarbiausiose planetos sporto varžybose matysime šitas apgavystes“, – JAV antidopingo agentūros (USADA) vadovas Travisas Tygartas.

Amerikiečiui pritarė Norvegijos antidopingo agentūros vadovas Andersas Solheimas: „Manau, kad daugelis jau pamiršo, kad Rusijai apskritai yra taikomos kažkokios sankcijos. Toks įspūdis, kad apie tai daugelis net nebegalvoja.“

Pats Rusijos olimpinis komitetas tikina, kad visi tokie pareiškimai yra „vakarų propaganda“, atsiradusi tik todėl, kad rusai Tokijuje laimi nemažai medalių.


Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2021-08-02 08:11:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zioplys tas pasaulis,o rusai visada save laiko aukščiau visu ir matydami,kokie mes nuolaidus jiems,jie ir toliau issipisineja,kaip ir politikoje...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų