Kaip ir kita lietuvė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, G. Venčkauskaitė per 35 kovas laimėjo 16 kartų.
Po fechtavimosi rungties sportininkė teigė, kad varžybose tolygiai išsilaikyti nepavyko.
„Pradžioje kaip ir visai neblogai, paskui kažkur pamečiau save, gale vėl visai geras buvo fechtavimas. Reikia dar truputį pasianalizuot, dar mažai laiko viskam apgalvoti – ar čia buvo psichologinis, ar technikos, taktikos klausimas. Manau, toks miksas visko“, – rungtį apibendrino ji.
31-erių sportininkė prieš olimpines žaidynes daugiau dėmesio skyrė būtent šiai rungčiai, o po pasirodymo teigė, kad sėkmingai pavyko įgyvendinti kai kuriuos elementus.
„Planuoji vienaip, žinai, ką tavo varžovė daro, bet vėlgi, varžovė žino, ką ir aš darau. Čia kuri kurią pagaus. Tikrai, ką naujo išmokau, tą čia panaudojau, daug ir gynybų buvo, ko anksčiau nedarydavau. Manau, visai neblogai“, – įvertino ji.
Tai jai jau trečiosios olimpinės žaidynės, tačiau G. Venčkauskaitė teigė, kad žengiant į areną viduje vis dar sukirbėjo jaudulys.
„Pradžioje buvo, po to jau nuslūgsta. Vis tiek visos varžovės tos pačios, 15 metų tas pačias matai, tuos pačius veidus, jau nėra ir to baisumo. Lyginant su praeitom olimpinėm žaidynėm, ten buvo ramu, o čia didžiausias triukšmas. Tas labai džiugina“, – šypsojosi ji.
Paklausta, su kokiu tikslu atvyko į Paryžių klaipėdietė juokavo:
„Kaip sakiau, yra penkiolika merginų, kurios atvažiavo pirmos vietos.“
Nors save sportininkė taip pat priskiria prie norinčių užimti aukščiausią laiptelį, G. Venčkauskaitė teigė, kad likusių keturių rungčių eigą nuspėti nėra lengva.
„Sunku pasakyti. Kaip žirgai lems, kaip šaudysi – negali atsakyti. Galiu pasakyti kiek daugiau mažiau prabėgsiu ar praplauksiu, bet kaip šaudymas ar jojimas susiklostys – aplinkybės“, – sakė olimpietė.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!