Duško Ivanovičiaus era Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-6) komandoje prasidėjo pergale Eurolygoje. Serbijos ekipa namuose po dramatiškos kovos 71:67 (17:14, 21:9, 16:30, 17:14) palaužė Vilerbano ASVEL (3-5) krepšininkus.

Prancūzams tai buvo antroji nesėkmė paeiliui turnyre, o serbai galiausiai iškovojo pergalę po dviejų iš eilės pralaimėtų rungtynių ir nutraukė sunkų ruožą.

Aikštės šeimininkai su naujuoju treneriu rungtynes pradėjo it ant sparnų ir akistatą pradėjo atkarpa 9-0.

Įkvėpti puikaus starto serbai nemažino apsukų ir jau antrajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą – 16 taškų (34:18).

Nepaisant to, vaizdas ant parketo visiškai pasikeitė po didžiosios pertraukos. Iniciatyvos ėmėsi svečiai iš Prancūzijos. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Vilerbano klubas priartėjo vos iki 4 taškų (40:36).

Ketvirto kėlinio pradžioje Davido Lighty tritaškis jau lygino rezultatą (56:56). Šis netrukus pradėjo ir svečių spurtą 12-1, po kurio į priekį gerokai truktelėjo prancūzai (57:65).

Šios atkarpos metu D.Lighty surinko net 9 taškus. Po šio momento serbai nepalūžo ir sugebėjo atsitiesti, kai pelnė 6 taškus iš eilės (63:65).

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes, Nemanja Nedovičius dvitaškiu atstatė pusiausvyrą, o vėliau svarstykles pats ir nusvėrė savo komandos naudai, kai likus žaisti vos 8 sekundes pelnė dar du taškus (69:67).

Svečiai turėjo savo šansą, tačiau Yvesas Ponsas prametė abu baudų metimus, o tašką mače padėjo taiklūs Ognjenas Dobričiaus metimai nuo baudų linijos – 71:67.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 16 (0/1 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud.), Luca Vildoza 12, Nemanja Nedovičius 11 (1/6 trit.), Luka Mitrovičius 8 (8 atk. kam.), Benjaminas Bentilas 7 (5 kld.).

ASVEL: Davidas Lighty 16 (3/5 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), Charlesas Kahudi 14, Retinas Obasohanas 13 (7/7 baud.), Amine‘as Noua (1/6 trit.) ir Youssoupha Fallas po 8.