Šaro kariauna krito Eurolygos čempionų tvirtovėje

Jasikevičius į rūbinę išvijo savo auklėtinį, atnaujinta 23.26 val.

Barselonos „Barcelona“ (5-3) komandai, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius, nepavyko Eurolygoje pratęsti pergalių seriją. Katalonų pergalinga atkarpa pasibaigė ties trimis paeiliui laimėtomis rungtynėmis. Ispanijos ekipa svečiuose 86:96 (22:16, 19:29, 16:21, 29:30) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (3-5) krepšininkams.

Turkai nutraukė trijų paeiliui pralaimėtų rungtynių seriją.

„Barcelona“ gretose rungtyniaujantis Rokas Jokubaitis ant parketo praleido 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo ir prarado po kamuolį, kartą prasižengė bei surinko -1 naudingumo balą.

Svečiai labai sėkmingai pradėjo susitikimą. Jau pirmajame kėlinyje po spurto 9-2 susikrovė 9 taškų pranašumą (22:13).

Vis dėlto, dar labiau atsiplėšti nepavyko, o antrajame kėlinyje žaidimą kontroliuoti ėmė aikštės šeimininkai, kurie ne tik priartėjo, tačiau ir persvėrė rezultatą (36:40).

Trečiąjį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo 8 taškais be atsako ir pirmą kartą mače įgijo dviženklę persvarą (41:53).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai siekė 14 taškų (57:71).

Nors kiek katalonams priartėti ir pavyko, tačiau pergalės iš rankų aikštės šeimininkai jau nepaleido. Ispanai negalėjo skųstis puolimu, visgi sėkmė gynyboje nesišypsojo. Turkai baudė už menkiausią klaidą ir pasiekė pergalę – 86:96.

Beje, trečiajame mačo kėlinyje su auklėtiniu Nikola Kaliničiumi trečiajame kėlinyje sukonfliktavęs Š.Jasikevičius išvarė pastarąjį į rūbinę. Serbas paliko aikštę ir į ją daugiau nebegrįžo.

Po mačo lietuvis apie šį incidentą nedaugžodžiavo.

„Jis negerbė komandos. Susitvarkysime komandos viduje. Nemanau, kad pralaimėjome dėl teisėjų darbo. Turime pažvelgti į veidrodį. Aš, kaip treneris, neparuošiau komandos, o žaidėjai nerado motyvacijos žaisti prieš čempionus“, – sakė Š.Jasikevičius

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24 (6 atk. kam.), Vasilije Micičius 22 (5 rez. perd., 4 per. kam.), Elijah Bryantas 16 (5 atk. kam.), Amathas M'Baye 13.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 28, Sertačas Šanli 18 (6 atk. kam.), Cory Higginsas 14, Nikola Kaliničius 10, Alejandro Abrinesas 9.