Į pergalingas vėžes Ispanijos čempionate sugrįžo Vitorijos „Baskonia“ (22/8) klubas, kurio garbę gina Rokas Giedraitis bei Tadas Sedekerskis.

Titulą ginantys čempionai namuose po atkaklios kovos 96:92 (23:24, 32:20, 17:25, 24:23) įveikė Madrido „Estudiantes“ (9/21) krepšininkus.

R.Giedraitis sužaidė įspūdingą mačą: puolėjas per 36 minutes pelnė net 34 taškus (7/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 8/11 baudos metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 38 naudingumo balus.

Lietuvis aidint antrojo kėlinio sirenai paleido įspūdingą šūvį iš aikštės vidurio.

T.Sedekerskis rungtyniavo 29 minutes ir per šį laiką įmetė 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/6 baudos metimai), sugriebė 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo pražangą ir akistatą baigė su 22 naudingumo balais.

Vitorijos klubas turnyro lentelėje žengia 4-oje vietoje.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 34, Pierria Henry ir Zoranas Dragičius po 13, Tadas Sedekerskis 12.

„Estudiantes“: Nemanja Džurišičius 15, Edgaras Vicedo 14,... J.J.Barea 6.