Garsių Lietuvos sportininkų planus sujaukė koronavirusas: „Liga egzistuoja ir ji yra pavojinga“

Lietuvos kanojininkai Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas nedalyvaus netrukus vyksiančiame pasaulio čempionate Danijoje, nes susirgo koronavirusu.

Apie tai sportininkai pranešė savo socialiniuose tinkluose. Kartu užsikrėtė ir jų treneris. Pasaulio kanojų sprinto čempionatas Danijoje, Kopenhagoje, vyks rugsėjo 16-19 dienomis.

A. Lankas ir E. Ramanauskas 500 m distancijoje turėjo irkluoti keturvietę baidarę kartu su Ignu Navakausku ir Simonu Maldoniu ir kol kas nėra aišku, kas pakeis koronavirusu susirgusius irkluotojus.

„Žmogus planuoji, treniruojiesi, alini kasdien organizmą ruošiesi svarbiausiam sezono startui, bet nutinka gyvenimas, o tiksliau COVID-19.

Ir taip, buvau pasiskiepyjęs dar vasario-kovo mėnesiais. Deja, dėl dalies visuomenės nenoro patikėti, kad ši liga tikrai klastinga ir veikia mus visus tiek fiziškai, tiek pschologiškai, likusieji turi atsisakyti savo gyvenimo svajonių.

Todėl dar kartą prašau suprasti – liga egzistuoja ir ji yra pavojinga. Visuotinė vakcinacija vienintelis būdas mums visiems grįžti į normalų gyvenimą, siekti svajonių, leisti vaikus į mokyklą. Būkite sveiki, saugokite save ir savo artimus“, – rašė A. Lankas.

„Kai metų sunkus darbas nusibraukia per kelias akimirkas ir tu negali pakeisti nieko. O darbo, pastangų, pasiaukojimų, gerų/blogų emocijų, buvo per akis. Kaip visada ypač sunku šeimai,  nes eilinė vasara buvo parduota, sąskaita gero laiko kažkur atostogaujant.

Šis pasaulio čempionas tūrėjo būti mums kaip išsigelbėjimas, likus be olimpinių žaidynių. Laukėm, tikėjom ir buvom pilni pykčio nuversti kalnus. Tačiau liekam namie, COVID-19 „perdūrė“ ir mus.

Kaip bebūtų apmaudu, bet gyvenimas neprognozuojamas, ypač šiuo laikotarpiu. Linkiu savo komandai papildomo spyrio, jūs galit, o mes laikom kumščius iš namų“, – pridėjo E. Ramauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų