Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, bet ketvirtame kėlinyje subyrėjusi Memfio „Grizzlies“ (17-18) patyrė nesėkmę NBA pirmenybėse.

„Grizzlies“ po atkaklios kovos 122:128 (31:28, 31:27, 38:35, 22:38) nusileido Oklahomos „Thunder“ (17-22).

J. Valančiūnas žaidė 30 minučių, per jas pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir kartą suklydo.

Tai 23-as kartas šiame sezone, kai centras surenka dvigubą dublį.

„Grizzlies“ trečiame kėlinyje pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą ir lemiamą ketvirtį pradėjo vis dar jį turėdama.

Tačiau „Thunder“ pirmas šešias ketvirto kėlinio minutes laimėjo 22:8 ir išsiveržė į priekį 112:108.

Po minutės pertraukėlės J. Valančiūnas dvitaškiu mažino atsilikimą per pusę, bet Shai Gilgeous-Alexanderis surinko 8 taškus iš eilės, o „Thunder“ dar labiau nurūko į priekį 124:115. Per likusį laiką „Grizzlies“ priartėti jau nesugebėjo.

Paskutinį kėlinį „Grizzlies“ pralaimėjo 22:38.

„Grizzlies“: J. Morantas 20, D. Brooksas 19, J. Valančiūnas 16, K. Andersonas ir D. Meltonas po 13.

„Thunder“: Sh. Gilgeous-Alexanderis 29, A. Pokuševskis 23 (10 atk. kam.), K. Williamsas 17.