„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 4:2 nugalėjo Madrido „Atletico“ futbolininkus ir pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Jau aštuntą mačo minutę „Atletico" išsiveržė į priekį po tikslaus Yannicko Carrasco smūgio, tačiau vos po dviejų minučių pusiausvyrą rungtynėse atstatė veteranas Jordi Alba, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko gynėjas Dani Alvesas. Tai buvo vos pirmasis J. Alba įvartis šiame sezone atstovaujant „Barcelona“ komandą.

Puikiai debiutas katalonų gretose susiklostė ispanui Adama Traore. Jam prireikė vos 21 minutės, jog sugrįžęs rungtyniauti į „Barceloną“ atliktų rezultatyvų perdavimą, o įvarčiu pasižymėjo ispanas Gavi 2:1.

43-ąją minutę Ronaldas Araujo tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir aikštės šeimininkai pirmavo jau net 3:1. Tokio tragiško kėlinio „Atletico“ nebuvo sužaidusi nuo 2015 metų sausio mėnesio, kuomet taip pat pirmoje rungtynių pusėje buvo praleidusi tris įvarčius.

Katalonai 49-ąją minutę po tikslaus tolimo veterano D. Alveso smūgio pirmavo net 4:1, tačiau rungtynių pabaigoje, 69-ą minutę žaidėjas sugebėjo užsidirbti raudoną kortelę.

Brazilas tapo pirmuoju „Barcelonos“ žaidėju, kuris pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo raudoną kortelę tose pačiose „La Liga“ rungtynėse nuo 2004/2005 metų sezono.

Luisui Suarezui 58-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą 2:4, tačiau išnaudoti kiekybinio pranašumo per likusias trisdešimt minučių „Atletico“ ekipai nepavyko.