Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (19/5) šventė dar vieną įtikinamą pergalę Eurolygoje.

Katalonai namie 86:60 (17:15, 28:10, 18:17, 23:18) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ (5/17).

Graikijos klubas vertėsi be Nemanja Nedovičiaus bei Ioannio Papapetrou ir „Barcelonai“ priešinosi tik pirmame kėlinyje – antrąjį pralaimėjo net 10:28 ir po pertraukos milžiniško atsilikimo panaikinti neturėjo jokių šansų.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 14 minučių pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo tris kartus ir surinko 9 naudingumo balus.

Š. Jasikevičius šiame mače panaudojo visus dvylika žaidėjų ir visi jie pasižymėjo taškais.

„Barcelona“: Nigelis Hayesas-Davisas 14, Dante Exumas 12, N. Mirotičius ir R. Jokubaitis po 9, S. Sanli 8, N. Calathesas 7.

„Panathinaikos“: G. Papagiannis 18, D. Maconas 12, O. White’as 9.