Lemiamu metu užsikūrusi ir galingą spurtą surengusi „Barcelona“ (18/5) iškovojo pergalę Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 71:66 (9:9, 19:20, 17:12, 26:25)palaužė Miuncheno „Bayern“ (11/12).

Rokas Jokubaitis per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynės vyko itin klampiai – pirmasis kėlinys baigėsi 9:9, o įpusėjus joms nė viena komanda nebuvo surinkusi trisdešimties taškų.

„Bayern“ per pirmą mačo pusę nuolat kartojo atakas ir atliko net 38 metimus, kai „Barcelona“ – vos 19.

Ketvirto kėlinio pradžioje katalonai pirmavo 47:41, bet tada „Bayern“ spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį.

Įpusėjus kėliniui „Barcelona“ atsiliko 56:61, bet tada keturių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 15:2 ir išsprendė nugalėtojo klausimą.

„Barcelona“: K. Kuricas 20, N. Mirotičius 13, D. Exumas 9, B. Daviesas ir N. Calathesas po 8.

„Bayern“: V. Lučičius 16, O. Jaramazas 15.