Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Miuncheno „Bayern“ (11/11) krepšininkai, laimėję jau trečią mačą paeiliui.

Bavarijos klubas savo aistruolių akivaizdoje 62:56 (16:16, 10:8, 15:20, 21:12) įveikė Berlyno ALBA (6/15) komandą, kuriai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti tik antroje rungtynių dalyje. Berlyno klubas ėmė rodyti iniciatyvą trečiajame kėlinyje ir po spurto 7-0 šovė į priekį dviženklę persvara (27:38).

Vis dėlto, iki lemiamo ketvirčio pradžios aikštės šeimininkai sugebėjo aptirpdyti deficitą (41:44).

Jo pradžioje pastarieji netruko persverti rezultato (47:44), o vėliau po atkarpos 6-0 kiek labiau atsiplėšė (59:52).

Likus 34 sekundėms, svečiai kiek priartėjo, tačiau baudų metimus realizavę aikštės šeimininkai pergalės iš rankų jau nepaleido – 62:56.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 19 (5/7 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), Corey Waldenas ir Zanas Markas Sisko po 9, Nickas Weileris-Babbas (7 atk. kam., 6 per. kam.), Deshaunas Thomasas ir Augustine‘as Rubitas po 6.

ALBA: Maodo Lo ir Jaleenas Smithas po 13, Benas Lammersas 9, Luke‘as Sikma 7 (9 atk. kam.), Yovelas Zoosmanas 4, Johannesas Thiemannas ir Tamiras Blattas po 3.