Vitorijos „Baskonia“ (7/14) su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu ir toliau stringa Eurolygoje bei patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

Baskai šį kartą svečiuose 63:75 (8:22, 12:16, 12:19, 31:18) neatsilaikė prieš Atėnų „Panathinaikos“ (5/15) komandą.

T.Sedekerskis dėl koronaviruso nerungtyniavo, o R.Giedraitis per 33 minutes pasižymėjo 12 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), 8 atkovotais, 3 perimtais kamuoliais, išprovokuota pražanga, klaida, 3 pražangomis ir 12 naudingumo balų.

Graikai jau susitikimo pradžioje startavo galingai ir neužtruko susikrauti dviženklės persvaros. Aikštės šeimininkai spurtavo 11-0 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (4:18).

Antrajame kėlinyje šis atstumas dar labiau padidėjo ir pasiekė 19 taškų ribą (17:36).

Po didžiosios pertraukos baskų problemos neišsisprendė. Skirtumas ir toliau augo kaip ant mielių. Atėnų klubas pelnė 7 taškus be atsako ir buvo priekyje jau 25 taškais (25:50).

Didžiausias ispanų deficitas buvo fiksuotas ketvirto kėlinio pradžioje, kai ekipas skyrė 27 taškai (32:59).

Nors Vitorijos komanda dėjo daug pastangų, kad sugrįžtų į rungtynes, tačiau atstumas buvo pernelyg didelis, kad tai taptų realybe. Vitorijos klubas mačą pralaimėjo 12 taškų – 63:75.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas 16 (6/11 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud., 8 rez. perd.), Rokas Giedraitis 12 (8 atk. kam.), Simone Fontecchio ir Stevenas Enochas (11 atk. kam.) po 11, Jaysonas Grangeris 7.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16 (6/8 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.), Jeremy Evansas 14, Okaro White‘as 12, Ioannis Papapetrou (5 rez. perd.) ir Leonidas Kaselakis po 7, Stefanas Jovičius 6.