Birmingemo „Aston Villa“ vairą perėmusio Unai Emery vadovaujama komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus.

Leonas Bailey jau 7-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0.

Lucas Digne 11-ąją minute fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininku ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Cristiano Ronaldo 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Emiliano Martinezas.

Luke’as Shaw 45-ąją minute smūgiuotas kamuolys nuo Jacobo Ramsey „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas buvo sušvelnintas 1:2.

J.Ramsey 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padidino šeimininkų ekipos pranašumą šiame susitikime 3:1.

C.Ronaldo 73-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“.

Anthony Martialio 85-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovas ir rengta ataka nutrūko.