„Arsenal“ sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 1:0 nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus ir į savo sąskaitą šiame sezone įsirašė jau vienuoliktąją pergalę.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Benas White‘as 11-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Granitas Xhaka 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Gabrielis Jesusas 62-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Edouardas Mendy sėkmingai atrėmė kamuolį.

Gabrielis 63-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0

Martinas Odegaardas 75-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Marcas Cucurella 80-ąją minutę lietė kamuolį ranka, tačiau teisėjas po VAR peržiūros nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Per pridėtą rungtynių laiką emocijų nesuvaldė ir apsistumdė Londono komandų žaidėjai Trevoh Chalobah ir Granitas Xhaka.