Domantas Sabonis vėl buvo sunkiai sustabdomas, bet lietuvio pastangų klubo pergalei nepakako. Sakramento „Kings“ (29-20) šįkart svečiuose 110:136 (34:39, 25:35, 33:32, 18:20) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (32-16) komandai.

D. Sabonis surinko jau penkioliktąjį sezono trigubą dublį, kai per 34 minutes įmetė 12 taškų (6/9 dvit.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų bei suklydo 5 kartus. Beje, trigubą dublį lietuvis surinko per 20 minučių ir 29 sekundes.

O tai yra septintas greičiausias trigubas dublis NBA istorijoje. Visų laikų rekordas priklauso Nikola Jokičiui.

Vis dėlto, nepaisant to, rungtynėse dominavo „Cavaliers“. Šeimininkai nuolat pirmavo, o trečiajame kėlinyje po spurto į priekį išsiveržė jau 89:72. Vėliau persvarą jie sėkmingai išlaikė ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas įmetė 29 taškus.

Pralaimėjusiems Harrisonas Barnesas surinko 22 taškus, De'Aaronas Foxas pridėjo 19.

..„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 29 (5 rez. perd.), Maxas Strusas 22, Jarrettas Allenas 19 (7 atk. kam.), Carisas LeVertas 17 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Mobley (14 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Dariusas Garlandas po 11, Isaacas Okoro 10.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 22, De'Aaronas Foxas 19, Malikas Monkas 18, Domantas Sabonis 12 (19 atk. kam., 15 rez. perd., 5 kld.), Kevinas Huerteris  (4 rez. perd.) ir Keeganas Murray'us po 10.