Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutiniosios antrojo turo rungtynės, kuriose „Liverpool“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Crystal Palace“ ir toliau lieka šiame „Premier“ lygos sezone neiškovoję pergalės.

„Liverpool“ beveik 30 minučių teko vytis varžovus, kai 32-ą minutę Wilfriedas Zaha išvedė „Crystal Palace“ į priekį.

Negana to, 57-ą minutę tiesiogine raudona kortele už smūgį galva Joachimui Andersenuii į veidą buvo nubaustas Darwinas Nunezas ir šeimininkai liko dešimtyje.

Visgi jau po keturių minučių Luisas Diazas sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti lygiąsias.

78-ą minutę W. Zaha sulaukė puikaus komandos draugo perdavimo arti vartų, tačiau nesugebėjo nukreipti jo į tinklą.