Pirmadienio vakarą startavo Italijos futbolo čempionatas, kur Turino „Juventus“ ir „Napoli“ ekipos nepasigailėjo varžovų ir jiems skyrė tikrą įvarčių lietų.

Pergalingai naująjį Italijos „Serie A“ sezoną pradėjo Turino „Juventus“ ekipa, kuri namuose 3:0 nugalėjo „Sassuolo“ komandą.

Turino klubą į priekį 26-ą minutę išvedė Angelis Di Maria, o 43-ią minutę baudinį realizavo Dušanas Vlahovičius.

Skirtumą iki trijų 51-ą minutę padidino tas pats D. Vlahovičius.

Kitose rungtynėse išvykoje rungtyniavusi „Napoli“ ekipa į varžovų vartus kamuolį pasiuntė penkis kartus. Nors varžovai keliais sėkmingais bandymais vijosi, pastangų jiems nepakako ir rungtynės baigėsi rezultatu 5:2.

Pradžioje „Verona“ pirmavo, kai Kevino Lasagna smūgiavo (29 min.), tačiau dar pirmajame kėlinyje Hviča Kvarachelija (37 min.) ir Victoras Osimhenas (45+3 min.) persvėrė rezultatą svečių naudai.

Nors antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo Thomas Henry (48 min.) įvarčiu šou greitai baigėsi ir vėliau vartus pasiekė tik „Napoli“ smūgiai – Piotras Zielinskis (55 min.), Stanislavas Lobotka (65 min.) ir Matteo Politao (79 min.).