Luka Dončičius įrodinėjo, kad jis vertas būti MVP diskusijose, o jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (22/19) šventė įspūdingą pergalę.

Slovėno vedamas klubas išvykoje 132:92 (27:30, 38:24, 38:15, 29:23) nupūtė Portlando „Trail Blazers“ (25/17).

L. Dončičius per beveik 30 minučių pelnė 37 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Dar įspūdingiau, kad europietis sugebėjo pataikyti 8 tritaškius iš 9 bandymų.

Į visus klausimus „Mavs“ atsakė po pertraukos. Šeimininkai pirmoje rungtynių dalyje atrodė gan padoriai, bet tada Dalaso ekipa spurtavo 19:0 ir tai buvo pabaiga.

Ketvirtajame kėlinyje pranašumas buvo pasiekęs ir labai nepadorią ribą – 45 taškus.

„Blazers“ iki šių rungtynių fiksavo trijų pergalių seriją.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 19, Gary Trentas 16, Nassiras Little'as 14, CJ McCollumas 13 taškų.

„Mavericks“: L. Dončičius 37, Joshas Richardsonas 21, Dorianas Finney-Smithas 13, Kristapas Porzingis 12 (8 atk. kam.) taškų.