Pergalę po pratęsimo NBA iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ komanda.

„Pacers“ klubas svečiuose 109:106 (32:26, 25:23, 22:21, 19:28, 11:8) įveikė Majamio „Heat“ ekipą.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 11, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 5 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Krepšininko rungtynės baigėsi pirmąją pratęsimo minutę, kai užsidirbo šeštąją pražangą.

Pratęsime likus 1:02 minutei Bamas Adebayo mažino „Pacers“ pranašumą iki taško.

Kitoje atakoje Caris LeVertas pelnė du taškus ir per likusias 48 sekundes nei viena komanda nepasižymėjo.

Pagrindiniame laike likus 1:34 minutei D.Sabonis didino „Pacers“ pranašumą 98-92. Tačiau paskutinius ketvirtojo kėlinio taškus rinko „Heat“ ir lemiamas C.LeVerto metimas buvo netikslus.

„Pacers“ įveikė „Heat“ antrą kartą per kelias dienas.

„Pacers“: Domantas Sabonis 17 (11 atk. kam.), Mylesas Turneris 16, Justinas Holiday ir Dougas McDermottas po 15, Caris LeVertas 13.

„Heat“: Bamas Adebayo 29 (10 atk. kam.), Jimmy Butleris 21 (15 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 13, Tyleris Herro 11.