l. dončičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. dončičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. dončičius“.

Luka Dončičiui apšilti kojų neprireikė – iššovė jau pirmajame ikisezoniniame mače

Luka Dončičius šią vasarą ilsėjosi kiek trumpiau nei įprastai, tačiau ilgai įsivažiuoti, panašu, jam nereikės. Slovėnijos rinktinę į olimpinių žaidynių pusfinalį nuvedęs 22-erių megatalentas sužaidė savo pirmąsias naujojo NBA sezono ikisezonines rungtynes. Slovėno vedama Dalaso „Mavericks“ namuose 111:101 (22:31, 39:25, 31:18, 19:27) nugalėjo Jutos „Jazz“. L. Dončičius rungtyniavo vos 16 minučių, bet atseikėjo 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
2021-10-07

Legendinio brazilo rekordą klibinęs Dončičius: „Man tai nerūpi“

Luka Dončičius savo pirmajame olimpinių žaidynių mače įsirašė į istoriją. Antrą rezultatyviausią pasirodymą užfiksavęs slovėnas atvedė saviškius į pergalę 118:100 prieš Argentiną. „Argentina yra tikrai stipri komanda. Juos daug analizavome, ruošėmės sunkioms rungtynėms, jie turi puikius žaidėjus. Žaidėme tikrai gerai, ypač gynyboje,“ – po rungtynių džiaugėsi L. Dončičius. Luka vien per pirmąjį kėlinį pelnė 17 taškų, dar 14 pridėjo antrajame.
2021-07-26

Slovėnijos rinktinės žaidėjas patvirtino – veda derybas su Kauno „Žalgiriu“

Pirmadienį Slovėnija įspūdingai pradėjo olimpinį krepšinio turnyrą Tokijuje. Lukos Dončičiaus fantastinio pasirodymo užkurti slovėnai 118:100 nepaliko vilčių Argentinai. Svarų indėlį šioje Slovėnijos rinktinėje turi ir su „Žalgiriu“ kurį laiką siejamas Jaka Blažičius. J. Blažičius rungtyniavo 27 minutes, bet šį sykį atliko daugiau juodo darbo gynyboje. Gynėjas pelnė 3 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Štai Lietuvai Kaune jis atseikėjo 16 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.
2021-07-26

Luka ir Tokijuje Luka: magiškas slovėno beveik pusšimčio taškų pasirodymas

Luka Dončičius fantastiškai debiutavo olimpinėse žaidynėse. Visiškai nedrebėjęs pasaulinėje scenoje slovėnas suvertė 48 taškus, o Slovėnija turnyrą pradėjo pergale 118:100 prieš Argentiną. Luka vien per pirmąjį kėlinį pelnė 17 taškų, dar 14 pridėjo antrajame. Argentiniečiai iš pradžių rinkosi taktiką leisti slovėnui mesti iš toli, bet tai tapo pražūtinga plano dalimi. L. Dončičius per 31 minutę pelnė 48 taškus, pataikydamas 12/15 dvitaškių ir 6/14 tritaškių.
2021-07-26

„Žalgirio“ arenoje Luka Dončičius metė iššūkį savo komandos draugui

Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė penktadienį atvyko į Kauną ir iškart kibo į darbus. Luka Dončičiaus vedami slovėnai čia atvažiavo kovoti olimpinio krepšinio atrankos turnyre. Visas kovas birželio 29 – liepos 4 dienomis leis stebėti TV3 televizija. Slovėnijos krepšinio federacija ir FIBA sekmadienį pasidalino kadrais, kuriuose – rinktinės treniruotė. Taip pat, ryškiausia slovėnų žvaigždė L. Dončičius treniruotės metu žaidė vienas prieš vieną su savo komandos draugu Edo Muričiumi.
2021-06-27

Dončičiaus Robinas: ką slovėnams pasiūlys natūralizuotas amerikietis?

Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinės vunderkindas Luka Dončičius į savo pagalbininkų gretas gavo solidų Eurolygos aukštaūgį Mike‘ą Tobey. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kilusiam atletui buvo suteikta Slovėnijos pilietybė bei šansas pagelbėti 2017 Europos čempionams patekti į olimpines žaidynes. Savo karjeros pradžioje M. Tobey ieškojo savęs namuose, JAV.
2021-06-22

Žvilgsnis į olimpinio krepšinio atranką – kam NBA atkrintamosios sumaišys kortas?

NBA reguliarusis sezonas pasibaigė ir pamažu galima modeliuoti, kurie žaidėjai galės padėti savo nacionalinėms rinktinėms vasarą laukiančioje olimpinėje atrankoje. Olimpinio krepšinio atranka yra suskirstyta į keturias grupes, keturiuose pasaulio miestuose. Kaunas (Lietuva), Viktorija (Kanada), Splitas (Kroatija) ir Belgradas (Serbija) išdalins likusius keturis bilietus į Tokijo olimpines žaidynes.
2021-05-19

Dončičiaus vedami „Mavs“ ištaškė varžovus nepadoriu pranašumu

Luka Dončičius įrodinėjo, kad jis vertas būti MVP diskusijose, o jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (22/19) šventė įspūdingą pergalę. Slovėno vedamas klubas išvykoje 132:92 (27:30, 38:24, 38:15, 29:23) nupūtė Portlando „Trail Blazers“ (25/17). L. Dončičius per beveik 30 minučių pelnė 37 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Dar įspūdingiau, kad europietis sugebėjo pataikyti 8 tritaškius iš 9 bandymų. Į visus klausimus „Mavs“ atsakė po pertraukos.
2021-03-22

Dalase – Dončičiaus solo ir „Trail Blazers“ pergalė

Luka Dončičius surengė dar vieną įspūdingą asmeninį pasirodymą, tačiau Portlando „Trail Blazers“ (16/10) išvykoje 121:118 (34:25, 24:36, 45:30, 18:27) palaužė slovėno atstovaujamą Dalaso „Mavericks“ (13/15). Nugalėtojai sužaidė trečiajame kėlinyje užfiksavo naują klubo rekordą. Nuo šiol 45 taškai pelnyti per kėlinį yra naujas „Trail Blazers“ ekipos rekordas. Būtent jame Portlando ekipa įgijo didžiausią pranašumą. Lemiamoje atkarpoje savo žodį tarė Damianas Lillardas.
2021-02-15

Gardus kąsnis NBA aistruoliams: Dončičius ir Curry surengė įspūdingą šou

Luka Dončičius ir Stephenas Curry padarė šventę NBA žiūrovams. Fantastinius puolimo skaičius rinkusių žvaigždžių akistatoje Dalaso „Mavericks“ (10/14) namuose 134:132 (35:31, 37:33, 34:37, 28:31) palaužė San Francisko „Warriors“ (12/11). Tai buvo įspūdingas vakaras abiejų ekipų lyderiams. L. Dončičius sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir pelnė 42 taškus (7/12 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, slovėnas 7 sykius suklydo.