Luka Dončičius fantastiškai debiutavo olimpinėse žaidynėse. Visiškai nedrebėjęs pasaulinėje scenoje slovėnas suvertė 48 taškus, o Slovėnija turnyrą pradėjo pergale 118:100 prieš Argentiną.

Luka vien per pirmąjį kėlinį pelnė 17 taškų, dar 14 pridėjo antrajame. Argentiniečiai iš pradžių rinkosi taktiką leisti slovėnui mesti iš toli, bet tai tapo pražūtinga plano dalimi.

L. Dončičius per 31 minutę pelnė 48 taškus, pataikydamas 12/15 dvitaškių ir 6/14 tritaškių. Puolėjas užfiksavo antrą rezultatyviausią visų laikų olimpinių žaidynių pasirodymą.

Nedaug trūko ir iki rekordo – 1988-aisiais 55 taškus ispanams atseikėjo legendinis brazilas Oscaras Schmidtas.

Įspūdingo L. Dončičiaus pasirodymo epizodai – vaizdo klipe naujienos viršuje.