Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas pirmadienį namuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) nugalėjo Pitsbergo "Penguins" ledo ritulininkus, nors trečiajame kėlinyje svečiai turėjo dviejų įvarčių (1:3) persvarą.

Per 15 su puse žaidimo minutės lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Jamie Langenbrunneris, Patrikas Eliašas ir Davidas Clarksonas, po pergalingo įvarčio autoriumi 37-ą pratęsimo sekundę tapo Zachas Parise`as.

Įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Ryanas Malone`as, Petras Sykora bei Jordanas Staalas.

Kituose pirmadienio mačuose Edmontono "Oilers" 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) sutriuškino Kalgario "Flames" komandą, o Kolorado "Avalanche" po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) pralaimėjo Fynikso "Coyotes" ledo ritulininkams.