jordanas staalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jordanas staalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jordanas staalas“.

„Pingvinai" pirmieji iškopė į Stenlio taurės finalą

Pirmasis į Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro finalą iškopė Pitsbergo „Penguins" klubas, sekmadienį namuose Rytų konferencijos penktose finalo serijos rungtynėse 6:0 (2:0, 3:1, 1:0) sutriuškinęs Filadelfijos „Flyers" ledo ritulininkus bei laimėjęs seriją 4:1. Konferencijos finale „Penguins" laimėjo tris pirmuosius mačus (4:2, 4:2 ir 4:1) bei patyrė nesėkmę (2:4) ketvirtajame susitikime.
2008-05-19

Filadelfijos „Flyers" ledo ritulininkai ginklų dar nesudeda

Pirmą pergalę po trijų nesėkmių iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės Rytų konferencijos finale Filadelfijos „Flyers" klubas, ketvirtadienį namuose 4:2 (3:0, 0:0, 1:2) įveikęs Pitsbergo „Penguins" ledo ritulininkus.
2008-05-16

Antroji „Pingvinų" pergalė Stenlio taurės Rytų konferencijos finale

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finale iškovojo Pitsbergo „Penguins" klubas.
2008-05-12

Antrosios iš eilės „Penguins“ ir „Stars“ klubų pergalės Stenlio taurės varžybose

Antrąsias pergales iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų bei Vakarų konferencijų pusfinalio iki keturių pergalių serijose iškovojo Pitsbergo "Penguins" ir Dalaso "Stars" klubai. Rytų konferencijos pusfinalio mače "Penguins" ledo ritulininkai sekmadienį namuose 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Niujorko "Rangers" komandą bei pirmauja serijoje 2:0. Įvarčius nugalėtojams pelnė Jordanas Staalas bei Adamas Hallas.
2008-04-28

Trečioji „Penguins“ ekipos pergalė NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Pitsbergo "Penguins" klubas, pirmadienį svečiuose 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) nugalėjęs Otavos "Senators" ekipą. Pirmuosius du susitikimus namuose "Penguins" ledo ritulininkai laimėjo 4:0 ir 5:3. Įvarčius nugalėtojams pelnė Maxas Talbotas, Sidney Crosby`s, Jordanas Staalas ir Marianas Hossa. Šeimininkų gretose pasižymėjo Nickas Foligno.
2008-04-15

D. Zubraus klubas pirmadienį varžovus įveikė po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas pirmadienį namuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) nugalėjo Pitsbergo "Penguins" ledo ritulininkus, nors trečiajame kėlinyje svečiai turėjo dviejų įvarčių (1:3) persvarą. Per 15 su puse žaidimo minutės lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-05

D. Zubraus klubas patyrė antrą iš eilės pralaimėjimą namuose

16-ąjį rezultatyvų perdavimą 50-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas antradienį namuose 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) nusileido Pitsbergo "Penguins" ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Po Z. Zubraus perdavimo Michaelas Ruppas pelnė pirmąjį iš dviejų įvarčių šiame susitikime ir pirmajame kėlinyje išvedė šeimininkus į priekį.
2008-01-30

Dainiaus Zubraus klubas pralaimėjo "Penguins" ledo ritulininkams

Į keturioliktąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" (49 tšk.) klubas, šeštadienį reguliariojo sezono rungtynes išvykoje 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) pralaimėjęs į šeštąją poziciją tarp penkiolikos konferencijų ekipų pakilusiems Pitsbergo "Penguins" (60 tšk.) ledo ritulininkams.Lietuvis per nepilnas 22 žaidimo minutes (21:46) tris kartus metė į arenos šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.