Tel Avivo „Maccabi“ (19-13) krepšininkai žengė didžiulį žingsnį, kad užsitikrintų vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

Izraelio ekipa šį kartą namuose 85:66 (29:21, 24:15, 13:20, 19:10) nugalėjo Milano „AX Armani“ (14-18) komandą.

Tel Avivo ekipai, norint šiame ture užsitikrinti vietą kitame etape, reikia sulaukti Belgrado „Partizan“, Kauno „Žalgirio“ ar Vitorijos „Baskonia“ nesėkmės artimiausiame mače. Bent vieno iš šių klubų pralaimėjimas suteiks „Maccabi“ vietą atkrintamosiose varžybose.

Savo ruožtu Milano krepšininkai privalėjo laimėti šios dienos rungtynes, tačiau nesėkmė atėmė net menkiausias viltis prasibrauti tolyn.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje atsiplėšė ir susikrovė dviženklį pranašumą (23:13).

Pastarieji taip pat sėkmingai užbaigė ir antrąjį ketvirtį. Čia „Maccabi“ ekipa pelnė 8 taškus be atsako ir į didžiąją pertrauką išėjo jau net su 17 taškų persvara (53:36).

Vis dėlto, svečiai iš Italijos rankų nenuleido ir trečiajame kėlinyje ėmė sparčiai tirpdyti deficitą. Šis sumenko net iki 6 taškų (60:54).

Nepaisant to, aikštės šeimininkai atsilaikė ir nesubyrėjo. Lemiamo ketvirčio pradžioje jie pelnė 7 taškus iš eilės ir atkūrė dviženklį atstumą (73:60).

Galiausiai šie atsiplėšė dar daugiau ir iškovojo įtikinamą pergalę namuose – 85:66.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 18 (7/8 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), Lorenzo Brownas 17 (8 rez. perd.), Wade‘as Baldwinas 15 (1/7 trit., 6 rez. perd.), Jarellas Martinas, Johnas Dibartolomeo, Joshas Nebo (10 atk. kam.) ir Bonzie Colsonas (7 atk. kam.) po 8.

„AX Armani“: Shabazzas Napieras 15 (0/1 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud.), Shavonas Shieldsas 14, Deshaunas Thomasas 9, Timothe‘is Luwawu-Cabarrot 8, Kevinas Pangosas, Nicolo Melli ir Kyle‘as Hinesas po 5.