Bilieto į atkrintamąsias varžybas siekiantys Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (16-16) krepšininkai pasiekė itin svarbią pergalę.

Turkijos klubas namuose 86:67 (13:13, 23:14, 24:11, 26:29) nesulaukė pasipriešinimo iš Bolonijos „Virtus“ (13-19) komandos, kuri jau nebeturi vilčių žengti į kitą etapą ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės turnyre.

Svečiai iš Italijos aikštės šeimininkams priešinosi tik vieną kėlinį. Būtent jo metu kova dar vyko taškas į tašką, tačiau antrajame ketvirtyje situacija kardinaliai pasikeitė.

Kelinį turkai pradėjo atkarpa 13-2 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (26:15).

Po didžiosios pertraukos Ergino Atamano auklėtiniai ir toliau valdė situaciją ant parketo, o skirtumas išaugo jau net iki 21 taško (57:36).

Likęs ketvirtis tapo formalumu, tačiau net ir jo metu aikštės šeimininkai didino atstumą ir šis pasiekė rekordinį 26 taškus (76:50).

Puolime problemų neišsprendę italai patyrė triuškinančią nesėkmę Stambule – 86:67.

Nugalėtojai dvitaškius metė net 74 proc. taiklumu (25/34). Be to, jie atliko ir 28 rezultatyvius perdavimus.

Su 16 pergalių Stambulo klubas lieka dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau pergalių skaičiumi jau pavijo Kauno „Žalgirį“ ir Vitorijos „Baskonia“ ekipas, kurios yra atitinkamai devintoje ir aštuntoje vietoje.

„Anadolu Efes“: Ante Žižičius 24 (11/13 dvit., 2/3 baud., 26 n. b.), Tiboras Pleissas 14, Elijah Bryantas 13 (11 atk. kam.), Rodrigue‘as Beaubois 10 (7 rez. perd.), Vasilije Micičius 7 (11 rez. perd.).

„Virtus“: Niccolo Mannionas 17 (2/4 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud., 6 rez. perd.), Semi Ojeleye 13 (7 atk. kam.), Jordanas Mickey 11, Marco Belinelli 10, Ismaelis Bako 6.