Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (8/4) klubas, kuris išvykoje 111:87 (26:26, 33:10, 25:35, 27:16) užtikrintai nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (7/5) komandą.

Per pirmąjį kėlinį aikštėje dar vyko atkakli kova, bet lemiamas pasirodė antrasis, kurį „Pacers“ laimėjo net 33:10.

Po pertraukos varžovai bandė artėti. Jiems pavykdavo tą padaryti sumažinant skirtumą kartais iki vienženklio taškų skirtumo, bet svečiai atsakydavo sėkmingomis atakomis ir sėkmingai laikėsi priekyje.

Galiausiai ir paskutinį kėlinį „Pacers“ laimėjo solidžiai bei įtvirtino pergalę.

D. Sabonis nugalėtojams per 38 minutes pelnė 23 taškus (10/17 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 15, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė.

Lietuvis dvigubus dublius surinko kol kas visose šio sezono rungtynėse.

„Pacers“ vis dar vertėsi be Cariso LeVerto, kuris prie klubo prisijungė po trišalių mainų. „Pacers“ su šia pergale nutraukė 11 pralaimėjimų seriją Portlande.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (7 rez. perd.), Domantas Sabonis 23 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), Dougas McDermottas 16, Mylesas Turneris (10 atk. kam.) ir Justinas Holiday‘us po 11

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas (6 atk. kam.) ir C.J.McCollumas po 22, Carmelo Anthony 10.