Maradonos atminimas pagerbtas ir Vilniuje

Trečiadienį pasaulį sukrėtusi žinia apie futbolo legendos Diego Maradonos mirtį atgarsio sulaukė ir Lietuvoje. Vilniaus Užupio rajone žmonės nešė gėles prie argentiniečio portreto ir taip atidavė jam pagarbą.

 

Portretas buvo papuoštas ir žodžiais „Maradona amžinai”.

60-metis D. Maradona mirė dėl širdies smūgio. Buvęs futbolininkas neseniai buvo išleistas iš ligoninės. Lapkričio pradžioje skelbta apie sėkmingą operaciją, kurios metu buvo pašalintas smegenyse susidaręs krešulys.

„Diego išgyveno turbūt sunkiausią laikotarpį. Tai, kad medikai laiku pastebėjo krešulį, kuris galėjo kainuoti Diego gyvybę, yra tikras stebuklas. Laimei, dabar jis jaučiasi gerai ir yra pasiryžęs sėkmingai reabilitacijai“, – tada sakė D. Maradonos teisininkas Matias Morla.

D. Maradonai po operacijos buvo pasireiškę abstinencijos simptomai.

Vienų nekenčiamas, kitų dievinamas, bet D. Maradona visam laikui įeis į futbolo ir apskritai sporto istorijos metraščius. Vyro gyvenime buvo visko – nuo džiaugsmo, įsimintinų pergalių iki skandalų ar liūdnų akimirkų.

Per savo karjerą D. Maradona žaidė „Boca Juniors”, „Barcelona”, „Napoli”, „Sevilla” ir „Newell’s Old Boys” klubuose. Su Argentinos rinktine jis 1986 m. tapo pasaulio čempionu.

Viso per profesionalo karjerą klubuose ir rinktinėje D. Maradona sužaidė 694 rungtynes, pelnė 354 įvarčius.

Ryškiausią karjeros etapą D. Maradona išgyveno italų „Napoli” komandoje. Jis yra laikomas vienu geriausiu visų laikų žaidėju.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų