Durys užsidarė – „Man City“ nebandys įsigyti Messi

„La Liga TV“ žurnalistė Semra Hunter pranešė „Spy Sports“, kad Anglijos klubas „Manchester City“ nebandys įsigyti „Barcelonos“ puolėjo Lionelio Messi.

Pasak šaltinių, svarbiausia to priežastis – per dideli argentiniečio finansiniai lūkesčiai. Antra, žaidėjo amžius – kitą vasarą puolėjui sukaks 34.

Jau kelis mėnesius yra kalbama apie L.Messi persikėlimą į „Manchester City“: pirmą kartą apie tai prabilta rugpjūtį, kuomet pats žaidėjas „Barcos“ vadovams nusiuntė žinutę faksu, kad nori palikti klubą. Vėliau žaidėjas persigalvojo ir sutarė su katalonų klubu, kad komandoje liks bent jau iki 2021-ųjų birželio 30 dienos.

„Durys užsidarė, – pranešė žurnalistė S.Hunter. – Tam yra dvi priežastys. Žaidėjo amžius ir jo finansiniai lūkesčiai. L.Messi karjera tuoj baigsis, gali būti, kad kiekvienais metais jis jau negalės būti toks, kokį esame įpratę matyti. Taip, jis galėtų persikelti į Angliją už dyką, tačiau algos žaidėjas nori labai didelės. Jis uždirba maždaug 100 mln. eurų per sezoną. Tai didelė finansinė našta bet kuriam klubui. Ypač dabar. „Man City“ būtų priverstas parduoti nemažai savo žaidėjų, kad galėtų „maitinti“ Leo. Tačiau tikiu, kad pinigus klubas norėtų investuoti į jaunuosius talentus“.

„Man City“ pratęsė sutartį su treneris Josepu Guardiola – su komanda jis darbuosis iki 2023-ųjų vasaros. Prieš dėdamas parašą ant naujos sutarties jis dar kartą priminė savo poziciją dėl L.Messi. „Esu „Barcelona“ gerbėjas, todėl norėčiau, kad Leo baigtų karjerą būtent šiame klube. Esu tai sakęs jau ne vieną kartą“, – teigė J.Guardiola.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų