Pralaimėjimą Vieningoje lygoje patyrė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ su Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu.

Lietuvių klubas svečiuose po pratęsimo 85:89 pripažino Saratavo „Avtodor“ klubo pranašumą.

M.Kuzminskas per 37 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, bet triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Jis likus šešioms pratęsimo sekundėms galėjo išlyginti rezultatą, bet abu baudų metimai buvo netikslūs.

M.Kalnietis žaidė 34 minutes, surinko 3 taškus (0/4 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet kartą prasižengė.

Nugalėtojams Drew Gordonas pelnė 27 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, o pralaimėjusiems Willas Cummingsas surinko 29 taškus.