UEFA Tautų lygoje – elitinių rinktinių susirėmimai 

Portugalija – Prancūzija, Belgija – Anglija, Ispanija – Vokietija. Šių pajėgiausių Europos futbolo rinktinių dvikovas bus galima stebėti šią ir kitą savaitę UEFA Tautų lygos turnyre. 

Kitą savaitę baigsis pirmasis varžybų etapas – dvikovos grupėse. Lapkričio 14 dieną Europos čempionai portugalai priims pasaulio čempionus prancūzus. A lygos, kurioje žaidžia stipriausios žemyno ekipos, trečiojoje grupėje Portugalija ir Prancūzija pirmauja. Šios rinktinės turi po 10 taškų po 4 rungtynių. Tai bus lemiamas mūšis dėl pirmosios vietos. 

Pirmasis portugalų, kurie gina tautų lygos nugalėtojų titulą ir prancūzų tarpusavio mačas baigėsi 0:0. Kroatijos ir Švedijos futbolininkai nebeturi galimybių pakilti iki antrosios vietos trečiojoje grupėje. Pirmieji turi 3 taškus, o antrieji dar nesurinko nė vieno. 

A lygos antrojoje grupėje belgai bandys revanšuotis anglams už pralaimėjimą pirmosiose rungtynėse 1:2. Belgija vis dar išsaugo pirmąją vietą – 9 taškai. Danija ir Anglija sukaupė po 7, o Islandija taškų dar neturi. 

Antrą kartą tarpusavyje žais ir Ispanija su Vokietija. Pirmojoje akistatoje užfiksuotos lygiosios 1:1. A lygos ketvirtojoje grupėje pirmi žengia ispanai, surinkę 7 taškus. Tiesa, praėjusiame ture jie svečiuose 0:1 nusileido ukrainiečiams. Vokietijos ir Ukrainos sąskaitoje – po 6 taškus. Šveicarijos ekipa turi 2. 

Didžiulė intriga laikosi pirmojoje grupėje, kurioje lenkai surinko 7 taškus, italai – 6, Nyderlandai – 5. Tik Bosnija ir Hercegovina, kuri turi 2 taškus, nebeturi šansų iškopti į kitą etapą. 

Beje, į lemiamą etapą, kuriame žais keturios nacionalinės komandos, pateks tik grupių nugalėtojai. 

Pirmosios pergalės sieks Latvijos rinktinė, kuri rungtyniauja D lygos pirmojoje grupėje. Latviai žengia treti, bet dar gali pakilti į antrąją vietą. Jų sąskaitoje – 3 taškai. Ši komanda tris mačus baigė lygiosiomis ir vieną pralaimėjo. Pirmauja 10 taškų surinkę Farerų salų futbolininkai. Malta turi 5, o Andora 2 taškus. 

REKLAMA

Šią savaitę vyks intriguojančios kontrolinės rungtynės – trečiadienį Nyderlandų futbolininkai savo aikštėje išbandys jėgas su ispanais. Tą pačią dieną Latvijos komanda svečiuose žais su San Marinu. 

UEFA Tautų lygos, taip pat draugiškas rungtynes rodys „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ kanalai ir naujos kartos televizija „Go3“. 

Transliacijų tvarkaraštis: 

lapkričio 11 d. 

18.50 val. San Marinas – Latvija („TV3 Sport“, „Go3“), 

21.35 val. Nyderlandai – Ispanija („TV3 Sport“, „Go3“); 

lapkričio 12 d. 

21.35 val. Serbija – Škotija („Go3“); 

lapkričio 14 d. 

21.35 val. Portugalija – Prancūzija („TV3 Sport“, „Go3“), 

21.35 val. Šveicarija – Ispanija („Go3“); 

lapkričio 15 d. 

15.50 val. Slovakija – Škotija („TV3 Sport“, „Go3“), 

18.50 val. Turkija - Rusija („TV3 Sport“, „Go3“), 

21.35 val. Belgija – Anglija („TV3 Sport“, „Go3“); 

lapkričio 17 d. 

21.35 val. Andora – Latvija („TV3 Sport 2“, „Go3“), 

21.35 val. Ispanija – Vokietija („Go3“); 

lapkričio 18 d. 

21.35 val. Lenkija – Nyderlandai („Go3“).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų