Netikėtą pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Barselonos „Barcelona“ (5/2) komanda, prie kurios vairo stovi Šarūnas Jasikevičius.

Barselonos ekipa išvykoje pademonstravo nekokį puolimą ir 73:77 (15:29, 16:14, 18:16, 24:18) neatsilaikė prieš Mursijos UCAM (4/3) klubą.

Šeimininkai ilgą laiką kontroliavo situaciją, tačiau Š.Jasikevičiaus kariauna ketvirtame kėlinyje pavyko perimti iniciatyvą bei paskutinę minutę po dviejų taiklių Alexo Abrineso baudos metimų išlyginti rezultatą – 73:73.

Vis dėlto galutinai „Barcelona“ ekipą paskandino 4 taškus lemiamu metu surinkęs Jordanas Davisas, o situaciją galėję pakeisti A.Abrineso bei Cory Higginso metimai skriejo pro šalį.

UCAM: Jordanas Davisas 27, Conneris Frankampas 10, Nemanja Radovičius ir Davidas DiLeo po 9.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 14, Brandonas Daviesas 10.