Gaethje treneris: „Pagrindinį savo ginklą laikome gerai paslėpę“

Šį vakarą Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje įvyks „UFC 254“ turnyras, kurį vainikuos, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (28-0) ir Justino Gaethje (22-2).

J. Gaethje (nuotr. SCANPIX)

J.Gaethje šiai kovai ruošė vienas geriausių MMA trenerių Trevoras Wittmanas. Jis pažymėjo, kad amerikietis UFC narve dar neparodė tų imtynių sugebėjimų, kurios jam leido įsitvirtinti elitiniame NCAA čempionato divizione.

„Vienas dalykas, kurį mums pavyko labai gerai padaryti prieš čempionišką kovą – tai paslėpti pagrindinį Justino ginklą. Jis yra ypatingai geras imtynininkas, pasižymintis išskirtine technika, kurios jam dar neteko panaudoti. Tai yra mūsų privalumas, nes varžovas nežino, kaip pasiruošti Justino imtynėms, kai nėra jų matęs“, - sakė T.Wittmanas.

Treneris pažymėjo, kad šių laikų MMA sporte imtynės yra pats svarbiausias kovos elementas: „Visada sakiau, kad imtynių svarba yra didžiulė. Būtent imtynės tau gali padėti atsidurti dominuojančioje pozicijoje ir kontroliuoti varžovą. Aišku, Chabibas šioje srityje yra nepralenkiamas ir aš nesakysiu, kad Justinas narve pranoks savo varžovą imtynių sugebėjimais, tiesiog manau, kad tai yra vienas tų įgūdžių, galintis padėti Justinui titulinėje kovoje. Kova su Chabibu – rimčiausias įmanomas iššūkis. Aš šiuo metu jį laikau geriausiu kovotoju pasaulyje. Taip, yra kovotojų, kurių kovos gražesnės akiai, bet jei vertinsime, kas ką yra nugalėjęs ir kas tai daro stabiliausiai, tuomet Chabibas tikrai yra numeris vienas.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų