Rapšys prestižinėje ISL plaukimo lygoje pralenkė visus varžovus

 Penktadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ prasidėjo pirmasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. Šiemet ISL lygoje dalyvauja ir geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys, kurį savo gretas prisiviliojo „Energy Standard“ ekipa.

Danas Rapšys. (nuotr. facebook.com)

Svarbiausiu tarpsezonio „pirkiniu“ vadinamas lietuvis jau debiutiniame starte pateisino favorito statusą. Pirmą kartą nuo sausio mėnesio tarptautinėse varžybose startavęs D.Rapšys laimėjo 400 m plaukimą laisvuoju stiliumi, finišavęs per 3 min. 39.36 sek.

Lietuvis lyderiavo nuo starto iki finišo, o vienu metu jo persvara buvo viršijusi 3 sek. net prieš artimiausius varžovus. Paskutinėje distancijos dalyje varžovai bandė kiek vytis D.Rapšį, bet jis išsaugojo užtektinai jėgų finišui ir įtvirtino pergalę.

D.Rapšys pasiekė geriausią ką tik prasidėjusio sezono rezultatą pasaulyje. Iki šiol naujajame sezone trumpame baseine niekas nebuvo plaukęs greičiau nei per 3 min. 50 sek. Lietuvis šioje rungtyje taip dominavo, kad uždirbo savo komandai ir vadinamųjų „jackpot“ taškų.

 

400 m laisvuoju stiliumi rungtyje D.Rapšys turėjo aplenkti varžovus bent 8.5 sek., kad atimtų jų taškus ir pridėtų juos prie savo komandos taupyklės. Du varžovai tiek ir atsiliko, tad D.Rapšys gavo papildomus 3 tšk.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų