„Žalgirio“ vadovas Motiejūnas – apie naują trenerį, riziką ir naujokus

Kauno „Žalgirio“ klubas antradienį ryte paskelbė radęs naują trenerį – juo tapo NBA G lygoje dirbęs 38-erių austas Martinas Schilleris. Su specialistu sudaryta dvejų metų sutartis.

P. Motiejūnas (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

„Rizika yra, bet galvojame, kad tai yra privalumas. Jis nėra žinomas Europoje, suprantame, kad reikės palaikymo iš pradžių. Iš jo jautėsi alkanumas, kalbėjome apie skirtumus krepšinio JAV ir Europoje, bet sutarėme, kad nėra nė vieno blogo ar gerio stiliaus, ieškosime mišinio.

Jis yra šviežias kraujas, su kuriuo norime augti“, – spaudos konferencijoje sakė „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas.

Su M. Schilleriu sudaryta dvejų metų sutartis. 

2004-aisiais metais trenerio karjerą pradėjęs strategas yra sukaupęs nemenką patirtį Europos krepšinyje – didžiąją karjeros dalį M.Schilleris praleido dirbdamas Vokietijos klubuose, taip pat buvo šios šalies vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentas.

Nuo 2017-ųjų metų treneris dirbo Solt Leik Sičio „Stars“ komandos vyriausiuoju treneriu NBA G lygoje, o šiemet buvo pripažintas geriausiu šios lygos treneriu.

REKLAMA

„Jis galėjo likti ten ir pretenduoti į NBA asistento vietą. Greitai rezultatų nebus, reikės kantrybės ir dirbti, bet mes tam pasiruošę“, – pridėjo P. Motiejūnas.

Kalbėdamas apie galimus naujokus ir žaidėjų netektis, „Žalgirio“ vadovas nenorėjo komentuoti gandų, bet apčiuopiamos informacijos vis tiek suteikė.

Thomas Walkupas ir Jockas Landale’as dar turi kelias dienas, kad už išpirką paliktų komandą. Ypač didelį norą rodo J. Landale’as, norintis išvykti į NBA, o pastaruoju metu pasirodė gandai ir apie „Barcelonos“ susidomėjimą.

„Tikimės ir panašu, kad jie grįš ir tęs darbus su mumis. Su „Barcelona“ jokio kontakto neturėjome, turbūt čia agentas dirba“, – sakė P. Motiejūnas.

„Žalgiris“ veda derybas su Artūru Milakniu ir yra arti sutarčių pasirašymo su keliais naujokais.

„Su daug kuo esame finišo tiesiojoje, kai bus parašai paskelbsime“, – teigė „Žalgirio“ vadovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų