Patvirtinus pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje iškyla grėsmė „Šiaulių” klubo mačui

Patvirtinus pirmąjį koronaviruso atvejį Lietuvoje, Šiauliuose, „Šiaulių” klubas įdėmiai seka informaciją ir kovo 1 d. numatytose vykdyti „Betsafe-LKL” čempionato rungtynėse vadovausis oficialiomis šalies krepšinio lygų ir atsakingų valstybinių institucijų rekomendacijomis bei nurodymais. 

Rungtynių akimirkos (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

„Nekeliame jokios panikos. Tiek vyrų komanda, tiek moterų komanda treniruojasi ir rungtynėms ruošiasi įprastu grafiku. Merginos šeštadienį keliaus į Vilnių žaisti šalies pirmenybėse, tuo tarpu klubas sekmadienį Šiaulių arenoje priims Kėdainių „Nevėžį“. Nuolat sekame tiek atsakingų sveikatos priežiūros įstaigų, tiek lygų, kuriose dalyvaujame, pateikiamą informaciją.

Vadovaujamės ir vadovausimės visomis jų rekomendacijos ir esame pasiruošę nedelsdami reaguoti ir vykdyti jų nurodymus, jei tokių bus. Šiuo metu ramiai ruošiamės būsimoms kovoms”, – teigė klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

Priminsime, kad specialų posėdį sušaukusi Ekstremalių situacijų komisija po jo surengė spaudos konferenciją, kurioje Sveikatos ir apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino, jog Šiaulių miestui ir rajonui bus pritaikytos griežtesnės rekomendacijos nei likusioje Lietuvoje ir būtų logiškiausia atšaukti masinius renginius.

„Šalies mastu rekomendacijos yra neplanuoti naujų viešų renginių. Dabar jie nėra atšaukiami, bet tiesiog rekomendacija yra, kad nebeprisidaryti problemų. Šiaulių miestui ir rajonui bus suformuluotos rekomendacijos viešų masinių renginių atsisakyti“, – sakė A.Veryga.

Panašios rekomendacijos taikomos šįvakar turinčiam įvykti Eurolygos mačui Kaune tarp „Žalgirio” ir Milano „Olimpia” klubų. Vis dėlto kauniečių klubo vadovybė vakar patvirtino, kad rungtynių atšaukti neketina ir jos bus žaidžiamas kaip ir numtatyta.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų